Kroměřížská nemocnice a.s.

Nemocnice očima pacientů

21.4.2015, Gynekologicko-porodnické oddělení, paní Ivana Pagáčová
Dobrý den,
před třemi týdny jsem byla hospitalizována na vašem gynekologicko- porodnickém oddělení. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři Jaroslavu Přibíkovi za perfektně provedenou operaci a paní doktorce Renatě Řezníkové za profesionální a laskavý osobní přístup. Poděkování patří také všem zdravotním sestřičkám i ostatnímu personálu za výbornou péči a stálý úsměv na tváři. Díky kolektivu tohoto oddělení byl pro mě pobyt v nemocnici příjemný. Vážím si vaší práce.
Ivana Pagáčová
9.4.2015, Gynekologicko-porodnické oddělení, paní Lenka Kotěrová
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi profesionální a příjemný přístup lékařů i sestřiček na gynekologickém oddělení v Kroměříži. Moc vás chválím a přeji hodně dalších spokojených pacientek.
S přátelským pozdravem Lenka Kotěrová
9.4.2014, JIP interna, pan Augustin Brázdil
Dobrý den.
Chtěl bych poděkovat odd.interny -JIP za velmi profesionální přístup a ochotu celého personálu v době mé hospitalizace u vás. Byl jsem u vás léčen s protrhnutím aorty a nikdy jsem nezažil tak lidský přístup jako zde. Tímto ještě jednou děkuji,
s pozdravem na int-JIP p.Brázdil Augustin
9.4.2015, Gynekologicko-porodnické a novorozenecké oddělení, paní Monika Foltýnová
Děkujeme za velice příjemné chování všech sestřiček i doktorů na oddělení. Přejeme všem hodně sil do této nelehké práce!
Děkuji Ing. Foltýnová Monika
17.3.2015, Gynekologicko-porodnické a Novorozenecké oddělení, paní Zuzana Kytlicová
Dobrý den,
dne 3.1. 2015 jsem rodila u Vás v nemocnici. Jako prvorodička jsem byla samozřejmě vystrašená, ale přístup personálu byl tak dokonalý, že byl pro mě porod úžasný zážitek. Zejména chci poděkovat MUDr. Leopoldu Hoškovi, který mě provázel celým porodem a byl naprosto dokonalý. A také PA Věře Kopečkové, která byla také bezkonkurenční. Díky nim jsem se cítila opravdu v dobrých rukou. Ještě jednou děkuji všem.
Kytlicová Zuzana s Liliankou
8.3.2015, Gynekologicko-porodnické a Novorozenecké oddělení, rodina Bakalova
Dobrý den,
17.prosince 2014 se nám narodila ve vaší nemocnici dcera Elenka císařským řezem, který provedl lékařský tým pod vedením MUDr. Vaculy. Chtěli jsme vám touto cestou ještě jednou poděkovat. Pobyt v porodnici byl velmi příjemný, hlavně díky odbornému a milému personálu.
S pozdravem,
Pavla, Robert a Elenka Bakalovi
9.3.2015, Gynekologicko-porodnické a Novorozenecké oddělení, paní Eva Tomečková
Dobrý den. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem sestrám a lékařům, kteří se starali o mne a posléze i o mého syna Šimona ( nar.2.3.2015 ) po celou dobu před porodem i po něm. Také sestřičkám na ambulanci kde jsem docházela k pravidelným kontrolám. Vaše práce je životní poslání a ještě jednou moc děkuji za zpříjemnění pobytu vašimi úsměvy i ve chvílích kdy bylo jak se říká pře miminováno a s některými maminkami to opravdu nebylo lehké. Já už mám děti tři a čtvrté nevlastní, ale ostatním maminkám budu určitě vaši porodnici doporučovat. Třeba zanedlouho mé prvorozené dceři, které je již 21 let.
S pozdravem Eva Tomečková.
18.2.2015, Dětské oddělení, paní Martina Kučerová
Vynikající péče, personál lékaři i sestřičky, pobyt jako ve 4 hvězdičkovém hotelu, maximální spokojenost.
Všem moc děkujeme Kučerová Martina
9.2.2015, Anesteziologicko-resuscitační oddělení, paní Věra Zatloukalová
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vašemu oddělení ARO a paní doktorce Pajorové Ireně za ošetření a zařízení převozu mé dcery Jany Zatloukalové do Ostravy do hyperbarictické komory, kterou k vám přivezla záchranná služba 3.2.2015 v nočních hodinách s otravou COHb. Moc děkuji i sestřičkám za kladný přístup.
Děkuji Zatloukalová Věra
28.1.2015, Gynekologicko-porodnické oddělení, paní Jitka Jarošová
Vážená paní ředitelko,
byla jsem u vás v nemocnici hospitalizovaná na předem objednanou operaci na gynekologickém oddělení. Těch deset dní co jsem strávila v nemocnici jsem se cítila velmi dobře.
V dnešní přepjaté, nervózní době, která panuje kolem nás jsem byla mile překvapená, že aspoň někde to funguje tak jak má.
Celému kolektivu gyn. odd. děkuji za profesionální, obětavý přístup k nám pacientům a děkuji naprosto všem, kteří napomohli k mému brzkému uzdravení.
S pozdravem Jitka Jarošová

Archív 2014

Archív 2013

Archív 2012

Archív 2011