Kroměřížská nemocnice a.s.

Ohlasy rodiček

9.4.2015, paní Lenka Kotěrová
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi profesionální a příjemný přístup lékařů i sestřiček na gynekologickém oddělení v Kroměříži. Moc vás chválím a přeji hodně dalších spokojených pacientek.
S přátelským pozdravem Lenka Kotěrová
9.4.2015, paní Monika Foltýnová
Děkujeme za velice příjemné chování všech sestřiček i doktorů na oddělení. Přejeme všem hodně sil do této nelehké práce!
Děkuji Ing. Foltýnová Monika
17.3.2015, paní Zuzana Kytlicová
Dobrý den,
dne 3.1. 2015 jsem rodila u Vás v nemocnici. Jako prvorodička jsem byla samozřejmě vystrašená, ale přístup personálu byl tak dokonalý, že byl pro mě porod úžasný zážitek. Zejména chci poděkovat MUDr. Leopoldu Hoškovi, který mě provázel celým porodem a byl naprosto dokonalý. A také PA Věře Kopečkové, která byla také bezkonkurenční. Díky nim jsem se cítila opravdu v dobrých rukou. Ještě jednou děkuji všem.
Kytlicová Zuzana s Liliankou
8.3.2015, rodina Bakalova
Dobrý den,
17.prosince 2014 se nám narodila ve vaší nemocnici dcera Elenka císařským řezem, který provedl lékařský tým pod vedením MUDr. Vaculy. Chtěli jsme vám touto cestou ještě jednou poděkovat. Pobyt v porodnici byl velmi příjemný, hlavně díky odbornému a milému personálu.
S pozdravem,
Pavla, Robert a Elenka Bakalovi
9.3.2015, paní Eva Tomečková
Dobrý den. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem sestrám a lékařům, kteří se starali o mne a posléze i o mého syna Šimona ( nar.2.3.2015 ) po celou dobu před porodem i po něm. Také sestřičkám na ambulanci kde jsem docházela k pravidelným kontrolám. Vaše práce je životní poslání a ještě jednou moc děkuji za zpříjemnění pobytu vašimi úsměvy i ve chvílích kdy bylo jak se říká pře miminováno a s některými maminkami to opravdu nebylo lehké. Já už mám děti tři a čtvrté nevlastní, ale ostatním maminkám budu určitě vaši porodnici doporučovat. Třeba zanedlouho mé prvorozené dceři, které je již 21 let.
S pozdravem Eva Tomečková.
21.10.2014, paní Zuzana Kovaříková
Veškerou Vaši péči hodnotím pozitivně, milý a ochotný personál. Ocenila jsem hlavně rady ohledně kojení. Přístup personálu působí velmi dobře taky na psychiku – pocit podpory, získávání jistoty při péči o miminko. Děkuji Kovaříková Zuzana
18.8.2014, paní Olga Sokolová
Celková spokojenost jak s předporodní, tak po porodní péčí o mě i o dítě. Zvláště s osobním přístupem p. Podhorné a p. Valachové, Mudr. Bilské i s péčí všech lékařů a sester na oddělení. Sokolová Olga
3.7.2014, paní Jana Chlápková
Dobrý den,
strávila jsem několik dní ve vaší nemocnici, a tak bych se velmi ráda s vámi podělila o zážitky, kterých se mi zde dostalo. Dne 19. 6. 2014 jsem byla přijata na Gynekologicko-porodnické oddělení Kroměřížské nemocnice a.s., následující den mě pak čekala sekce, při které se narodil můj syn Tomáš. Poté následoval jeden den na pooperačním pokoji a dále několik dalších dní na běžném pokoji i s novorozeným miminkem. Původně jsem zvažovala rodit v jiné porodnici, ale po konzultaci s mým ošetřujícím lékařem MUDr. Karlem Werner a primářem oddělení MUDr. Jaroslavem Přibíkem jsem se rozhodla právě pro vaši porodnici.
Byla jsem překvapena péčí, které se mi dostalo. Už během přípravy na sekci byl kolektiv vašich zaměstnanců velice milý a schopný. Cítila jsem se v dobrých rukou. Během operace váš absolutně schopný tým pod vedením pana primáře a jeho zástupce MUDr. Lukáše Vaculy rychle reagoval na komplikace, které se vyskytly. Porodní asistentky i zdravotní sestry, které se o mně staraly na pooperačním i následně běžném pokoji, byly maximálně profesionální. Také sestřičky i lékaři na Novorozeneckém oddělení byli výborní. Sestřičky věnovaly velkou péči tomu, abychom při odchodu z porodnice uměli, já i malý Tomáš, činnosti, které spolu následně máme zvládat sami. Jejich rady byly vždy dobře mířeny a naše učení usnadňovaly.
Kdykoli bylo třeba, byl veškerý personál nablízku připraven rychle pomoci. O odbornosti vašich zaměstnanců, lékařů a sester, nebylo pochyb, ani jsem nečekala, že by mohli zklamat, ale jejich přístup k práci a ochota byly někdy neuvěřitelné. Vždy mi všichni předávali svým pozitivním přístupem a aktivitou tolik potřebnou energii, a to se všude nevidí.
Jednoduše řečeno byla jsem překvapena luxusní péčí, které se nám oběma, mně i miminku, dostalo a ráda bych touto cestou všem zaměstnancům obou oddělení, od pana primáře, přes lékaře, porodní asistentky, sestřičky i ošetřovatelky, poděkovala a vyjádřila obrovskou úctu k péči o budoucí maminky a nově narozená miminka, a k přístupu k práci, kterou tito lidé vykonávají.
Ještě jednou vám velice všem děkuji
PhDr. Jana Chlápková a syn Tomáš

3.4.2014, paní Zdeňka Dutková
Byla jsem spokojená s vaší prací, rodila jsem tady už dvě děti a porodnici jsem neměnila, proto jsem se vrátila zpět tam, kde jsem byla spokojena. Moc Vám všem děkuji. Dutková Zdeňka
28.3.2014, paní Pavla Kašíková
Dobrý den, paní Mergenthalová,
velice ráda bych poděkovala Vašim dvěma, potažmo třem oddělením v nemocnici v Kroměříži.
Dne 21.2.2014 se nám u vás v nemocnici narodil krásný chlapeček. Po celou dobu od přijetí na porodní sál bylo vše naprosto skvělé. Veškerá péče i rady porodních asistentek byly dle mého názoru nadstandardní. Následný pobyt na oddělení šestinedělí a novorozeneckém byl taktéž pro mne velmi příjemný.
Byla bych moc ráda, kdybyste mé poděkování za všechno vyřídila hlavně následujícím lidem:
Tereza Rygrová (která přesto, že neměla svou službu, přišla a pomohla Martínkovi na svět)
Kateřina Bartusková (která mne přijímala a velice mile vysvětlila, jak dýchat a jak kontrakce vlastně fungují)
Věra Kopečková (která měla službu od 7 večer a starala se o mne po porodu a než mně převezli na pokoj)
MUDr. Pavel Otevřel (který byl u porodu)
Zdena Křižanová (která byla u porodu a o Martínka se nám postarala v prvních minutách, také vše ochotně a v klidu vysvětlila a moc mi pomohla, co se týká kojení)
Můj dík patří samozřejmě všem sestřičkám z oddělení šestinedělí, protože byly všechny ochotné, vstřícné a jejich přístup je prostě na jedničku. A ostatní sestry z novorozeneckého oddělení jakbysmet.
Celkově jsem byla se vším opravdu spokojena a velice ráda budu doporučovat Kroměřížskou porodnici všem nastávajícím maminkám, které si budou vybírat, kde porodí.
Moc Vám děkuji, že poděkování vyřídíte výše jmenovaným, udělala bych to osobně, ale každý má službu jindy, a to je potom těžké.
S úctou a pozdravem,
Pavla Kašíková a Martínek
16.3.2014, paní Pavla Šenkyříková
Dobrý den,
chtěla bych Vám zpětně poděkovat za skvěle zorganizovaný předporodní kurz. Kromě toho, že jsem se dozvěděla informace, které jsem následně opravdu využila, tak jsem se taky pobavila, takže díky.
Také bych chtěla poděkovat týmu, jež se vystřídal u mého porodu. I když pro mě nebyl zrovna lehký, nakonec na něj ráda vzpomínám, a to i díky personálu, který byl opravdu skvělý.
Byla bych moc ráda, kdybyste mé poděkování za všechno vyřídila hlavně následujícím lidem:
Velké díky patří také personálu šestinedělí, byl vstřícný a když jsem byla smutná kvůli fototerapii dcery, dokázal mě podpořit. Stějně tak děkuji za podporu i Vám, i když člověk některé věci nemůže ovlivnit, tak pochopení ze strany personálu opravdu povzbudí.
S díky nesmím zapomenout ani na novorozenecké oddělení. Vím, že patří pod jiné vedení, tak Vás prosím o předání. I když jsem byla první matka, jež na oddělení začala s bezplenkovou metodou, personál to respektoval a spolupracoval se mnou. Když jsem se dozvěděla, že musí být dcerka téměř nepřetržitě pod lampou, byla jsem opravdu zdrcená z toho, že nebude se mnou. Skvělé bylo, že jsem si mohla na pokoji dcerku sama přebalit a dát nad nočník. Nezní to nijak výjimečně, ale pro mě to byla chvíle, kdy jsem mohla být s ní, a to pro mě bylo nesmírně důležité.
Až budeme čekat druhé děťátko, určitě se na Vaše oddělení rádi vrátíme.
S pozdravem a vřelými díky Pavla Šenkyříková s dcerkou Emou
PS: hospitalizace byla od 30.12 2013 do 6.1.2014, dřiv jsem se k napsání dopisu nedostala
9.3.2014, paní Kateřina Kubíčková
Už jsme tu s druhým dětátkem, jsme velice spokojeni a moc děkujeme. Kubíčková Kateřina
7.2.2014, paní Mitková
Děkujeme všem lékařům a sestřičkám za úžasnou péči, starostlivost a profesionálnost. Moc si vážíme úsměvu a ochoty vždy pomoct. Bylo nám tady s Vámi krásně.
7.11.2013, paní Mgr. Kamila Poláková
Děkujeme za příjemné prostředí, skvělou péči a přívětivý personál. Byla jsem velmi spokojena. Mgr. Poláková Kamila
22.10.2013, paní Petra Karlíková
Děkujeme za příjemně strávený pobyt na oddělení, všechno bylo perfektní. Karlíková Petra
2.10.2013, paní Černá
Děkuji za vzorný přístup, jak na porodním tak i na novorozeneckém oddělení.
16.9. 2013, Matýsek a Helena Loučkovi
Velmi bychom chtěli poděkovat celému personálu z oddělení gynekologicko porodnického a novorozeneckého, také porodním asistentkám. Všichni se o nás starali velmi profesionálně, všem patří velké díky za velmi užitečné rady. Snad někdy příště se budeme těšit. Děkujeme Matýsek a Helena Loučkovi
16.9. 2013, paní Iveta Krumpolcová
Jsem zde naprosto spokojena. Máme tady vše, co s miminkem potřebujeme. Je tady moc příjemný personál. Děkuji Krumpolcová Iveta
10.9. 2013, paní Markéta Nevrlá
Děkuji celému personálu za užitečné rady, perfektní přístup, příjemné jednání atd. – jste úžasní!!! Příště opět a jedině v Kroměřížské porodnici. Rozhodně budu všem doporučovat a posílat těhotné maminky za Vámi. Děkuji Nevrlá Markéta
9.9. 2013, paní Petra Krejčířová
Děkujeme za příjemný pobyt v nemocnici. Tolik milých a ochotných lidí pohromadě se jen tak nevidí. Klobouk dolů. Vratík a Petra Krejčířová
5.9. 2013, paní Iva Čejková
Byla jsem spokojena, jak s péčí o mě, tak i s péčí o mého syna. Personál je pozorný, milý a ve všem poradí. Všem tuto porodnici doporučím. Čejková Iva
8.8. 2013, paní Renata Poláková
Moc děkujeme celému oddělení. Díky ochotným sestřičkám jsme se pěkně rozkojili a dostali jsme hodně cenné rady. Moc příjemné sestřičky, líbilo se nám zde. Děkujeme. Poláková Renata
30.7. 2013, paní Pavla Kopřivová
Děkuji celému personálu o péči mě a mého syna Josífka. Pobyt u Vás byl pro mě velmi příjemný. Moc děkuji Kopřivová Pavla
23.7. 2013, paní Jana Němcová
Zdejší porodnice funguje na 100%, ochotný, vstřícný a odborný personál, na který se jde vždy obrátit o pomoc. Velmi ráda se sem budu vracet, těším se na další porod. Němcová Jana
17.6. 2013, paní Lenka Grygarová
Děkujeme celému kolektivu novorozeneckého odd. Kroměřížské nemocnice, porodnímu odd. a oddělení šestinedělí. Velká jednička a kdyby snad ještě někdy, tak jedině zase tady v Kroměříži. Grygarová Lenka, Kroměříž
17.6. 2013, paní Martina Zbranková
Mnohokrát děkujeme za velkou aktivitu na porodním sále a následnou péči na oddělení šestinedělí a novorozeneckém. Pan doktor Jeník z dětského oddělení je naprosto úžasný spolu s celým kolektivem. Mnohokrát děkuji Zbranková Martina
2.5.2013, paní Ivana Kurpašová
Nemám žádné připomínky – jen kladné hodnocení a chválu na přístup a ochotu personálu, který ve všem vyhověl. Děkuji Ivana Kurpašová
11.2.2013, p. Horáková
Pobyt v kroměřížské porodnici pro mne byl milým zážitkem. Na porodním a novorozeneckém oddělení o nás pečoval empatický, ochotný a profesionální zdravot. tým. Porodním asistentkám p. Makovcové, p. Bartůskové a MUDr. Vaculovi patří mé vřelé děkuji. Horáková Lenka
9.1.2013, p. Škabrahová
Můj názor je takový, že péče o dítě a matku je velmi dobrý. Personál milý, když bylo potřeba se vším mi pomohli a poradili. Nemám nic, co bych vytkla. Byla jsem maximálně spokojená a za všechno děkuji.
10.12.2012, p. Páleníčková
Děkuji srdečně veškerému personálu – oddělení šestinedělí za výbornou péči. Vřele doporučuji všem pacientkám. Byli jste milí, ochotní, příjemní a ještě jednou velký dík. Páleníčková
7.11.2012, p. Šárka Dudíková
Strašně moc děkuji za perfektní péči o mě i o Barborku, jsem maximálně spokojená s přístupem, podporou, prostředím, a to jak při porodu, tak i na oddělení šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Všichni, kdo se nám věnovali a pomáhali, si zaslouží obrovskou pochvalu a mé srdečné díky. Jste báječní a já držím palce a přeji hodně dalších úspěchů. Šárka Dudíková
7.11.2012, p. Vandalová
Jsem naprosto spokojená s péčí na šestinedělí i na novorozeneckém oddělení. Sestřičky jsou hodné, poradí, pomůžou, jsou velmi laskavé. Doktoři vám všechno poradí, vysvětlí. Opravdu nemůžu říct na nikoho záporný názor. Děkuji Vandalová
5.10.2012, p. Hubáčková
Byla jsem zde velmi spokojena, sestřičky úžasné, vždy milé a ochotné pomoci. Ode mne jim patří velké díky, jediné co mi vadilo bylo jídlo. Myslím,že nadýmavé jídlo není pro kojící maminky to pravé ořechové.
30.9.2012, p. Pališková
Děkuji za cenné rady a připomínky prvorodičce v začátcích kojení, také za vzornou péči veškěrého personálu gynekologicko – porodnického a novorozeneckého oddělení.
18.8.2012, p. Zárubová
S celkovým přístupem a jednáním novorozeneckého oddělení, oddělení šestinedělí a porodního sálu jsem byla velmi spokojená, Mgr. Zárubová S. (Chomutov)
17.7.2012, p. Dohnalová
Děkuji všem za veškerou péči a pomoc , Dohnalovi
16.7.2012, p. Hanáková
Skvělá péče o maminku i o miminko. Ochotný personál, vždy poradil a pomohl . Jsem velmi spokojená maminka – Hanákovi
14.2.2012, p. Horáková
Během svého pobytu v nemocnici jsem byla velmi spokojena s péčí o syna i o mě, s přístupem zdravotního personálu, a to jak po stránce profesionální, tak i lidské. Mnohokrát za vše děkujeme, přejeme další úspěchy. Horáková
12.2.2012, p. Ráčková
Jsem spokojená s péči na Vašem oddělení, za přístup, ošetření. Nemám zápornou připomínku. Ráčková, Bílany
9.2.2012, p. Karbanová
Děkuji za pomoc a Vaší ochotu, pobyt byl velmi příjemný.
9.2.2012, p. Zanardini
Spokojenost ze všech stran, jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Vaší nemocnici. Děkuji Zanardini
9.2.2012, p. Prandorti
S novorozeneckým oddělením jsem byla maximálně spokojená, jsou zde nejhodnější sestřičky, milé, usměvavé a strašně mi pomohly a vždy poradily, jsem jim moc vděčná. Děkuji!
1.2.2012, p. Ševčíková
Děkuji za Vaši vstříctnost, obětavost, laskavost a milé slovo. To maminky po porodu potřebují. Velký dík sestřičce Věře V. za pomoc při kojení. Ševčíková
22.1.2012, p. Václavíčková
Děkuji celému personálu porodnického a novorozeneckého odd. za profesionální, obětavou vždy vstřícnou péči a pomoc během naší hospitalizace. Radim a Věra Václavíčkovi
2.1.2012, p. Groplová
Po celou dobu pobytu všichni zaměstnanci této nemocnice byli ke mně vstřícní, milí, ochotní kdykoliv pomoci. Byla jsem nadmíru spokojená, a to jsem zde rodila podruhé a vždy jsem odcházela s dobrým pocitem. Děkuji Vám Groplová
11.12.2011, Mgr. Ina Maertens
Chtěla bych poděkovat personálu za profesionální přístup a ochotu, děkuji Maertens
5.12.2011, p. Janečková
Děkujeme všem milým, příjemným, usměvavým, ochotným a nápomocným sestřičkám, lékařům a lékařkám za péči, s jakou se o nás obě staraly, měly jsme se tady obě jako v bavlnce. Děkuji Janečková Marie
27.11.2011, p. Rozsypálková
Ve finále si na nic nemůžu stěžovat – některé sestry (porodní asistentky) měly přístup lepší, jiné spíše formálnější, ale v celkové péči o nás mi nic nescházelo. Jediné, co mi trochu vadilo, že na pokoji č. 5 hodně táhlo od oken, takže po sezení u stolu docela bolely záda – nic příjemného. Všem děkuji
21.11.2011, paní Miroslava Lutzová
Dobrý den pane Calábku,
10. září 2011 se mi v Kroměřížské nemocnici narodila dcera Julie Přibylová. Narodila se o měsíc dřív, tak nás čekala trocha nepříjemností, z kterých se díky Vašemu personálu staly maličkosti. Chtěla bych poděkovat za vedení Vaší nemocnice, za hezké a čisté prostředí, za profesionální a lidský přístup. Na všech odděleních, kterými jsem prošla – gynekologické, porodnice a šestinedělí, jsem potkala a poznala velmi profesionální a milé sestry a doktory. Ať už to byli ti, co se starali o mě nebo ti, co se starali o mojí dceru. Díky těmto lidem se už nebojím o své budoucí miminko/a.
Cítím se opravdu dobře a bezpečně, když v blízkosti mé, mojí rodiny a lidí, které mám ráda, je nemocnice s personálem takové úrovně. Upřímně děkuji.
S pozdravem, Miroslava Lutzová
20.11.2011, paní Pavla Kopřivová
Děkuji za skvělou péči o mě a mou Leonku. Velké poděkování celému personálu. Určitě bych tu rodila i příště. S pozdravem Kopřivová Pavla
11.11.2011, p. Bartošková
Sestřičky i lékaři na porodním a novorozeneckém odd. moc příjemní, cítila jsem se tady opravdu dobře. děkuji Bartošková
1.11.2011, p. Nováková, Kroměříž
Kolektivu novorozeneckého oddělení Kroměřížské nemocnice moc děkuji za milý přístup, jak k matce tak i k dítěti, všem maminkám Kroměřížskou nemocnici mohu určitě doporučit. Hlavní poděkování slečně Koplíkové. Nováková
17.10.2011, p. Riesová Monika
Milý a velmi vstřícný personál, který se vším pomůže když je potřeba. Jsem nad míru spokojená a děkujeme.
17.10.2011, p. Weigelová Veronika
Děkuji za velmi laskavý přístup k maminkám i miminkům. Pokud bych měla znovu rodit,doufám že to bude opět na Vašem pracovišti.
14.10.2011, p. Šumberová Lucie
Příjemné sestřičky i prostředí, vlídné zacházení. Jsem ráda, že jsem rodila tady a ne ve Zlíně. Spokojenost nad očekávání. děkuji Šumberová